Elli písek už néé

2 5
2012

Moje nejmladší dcera Ella, které v létě budou 2 roky miluje písek.

Jenže její radost nad pískem doma na zahradě vypadá i tak, že ho na lopatičce nosí po celé zahradě, i do dřevěného domečku na hraní, zasypala i panenku v kočárku „aby si panenka mohla s pískem hrát!“

Taky s 3,5 letým bráškou sypali písek do elektrického traktorku se kterým jezdí po zahradě, kdyby to bylo na korbu, bylo by to ještě snesitelné, ale písek byl všude v řazení, i na baterii, v kolech no prostě všude, tu spoušť jsem likvidovala asi hodinu, pěkná kompenzace 10 minut, kdy jsem na ně nedávala dostatečný pozor.

A po té co jsem to zjistila, ztropila jsem takovou hysterii, a začala oběma vysvětlovat, že písek nikam jinam nepatří a že mají na autíčko i pískoviště zákaz. Ella pořád volala písek a já ji neustále opakovala „Ello Písek už nééééé!!!“ A od té doby hrají moje děti hru.

Kdekoli Ella vidí písek, třeba i při cestě autem, nadšeně volá „ Písek!!!!“ A Péťa odpovídá s důrazem „Ello písek už néééé!!!!“ A ona pořád dokola volá „písek“ a u toho se oba řechtají  a celá hra nemá konce. Kdykoli si vzpomenou tak hrají tuto hru. Jejich první slovní hra J

   
Autorka:


1 komentář k článku Elli písek už néé

Avatar

Alena

10.5.2012 at 11:57

A co teprve, když si děti nosí ten písek v ponožkách pěkně do postýlek a při převlíkání do pyžámka si je tam poctivě vysypou. No uznejte, přeci nebudou spát v ponožkách od písku, ne? :-)

Komentáře

top