Kam pro vlastní müsli? Do Zob shopu!

25 5
2015

zob shopLíbí se mi příběhy maminek, které mají tu odvahu a s malými dětmi nečekají s nataženou rukou na pravidelné měsíční příspěvky od státu nebo od manžela a naopak se pustí do vytváření něčeho nového tak, aby ekonomicky stály na vlastních nohou i v tomto životní období. A o to víc mě potěší, když takový příběh najdu v obchodě, kde sama nakupuji. Jako například v případě obchodu Zob shop.

Zob shop vede paní Ludmila Gerčáková, která dává na frak všem stěžovatelkám tvrdícím, že „něco nejde“. Sama má 11 měsíční dceru a k tomu se stará nejen o internetový obchod, ale i o kamennou prodejnu ve východočeské Litomyšli.

A cože to v nich vlastně nabízí?

Název obchodu už trochu napovídá. Nejedná se však o krmivo pro ptáčky, nýbrž o prodejnu müsli. A ne jen tak ledajakého. Je totiž jen na vás, jakou kombinaci müsli, sušeného ovoce, ořechů, semínek a dalších přísad si vymyslíte a nakombinujete. Vše se pak zabalí do úhledného dárkového tubusu a vyšle vaším směrem.

Podobně si můžete v Zob shopu nakombinovat i vlastní čajovou směs. To je vlastně jen takový malý krůček od toho, že vlastníte svoji čajovou plantáž :) Do vybraného čaje si můžete opět nechat přisypat sušené ovoce, bylinky nebo koření a získáte tak přesně takový čaj, po kterém bažíte.

A třetím typem zboží, který si můžete objednat, je kornout. Ne zmrzliny (omlouvám se, pokud jsem některé z vás zklamala), ale kornout plný dobrot v podobě vašeho vlastního mixu sušeného ovoce, semínek, ořechů, slaného zobání a samozřejmě i čokolády.

Však si samy vyzkoušejte, jaké množství kombinací se v Zob shopu dá pro vaše chuťové buňky připravit ;)

Byla bych ráda, kdyby ve vás tento článek probudil dvě věci. A to jednak víru v to, že něco dokážete, i když máte malé děti a jednak chuť si v Zob shopu něco dobrého a zdravého koupit nejen pro vás, ale i pro vaše blízké.

 

   
Autorka:


Komentáře

top