Maminky, trápí vás strie?

10 7
2015

ANTI STRIESStrie. Strašák všech žen. Kdo by chtěl mít potrhanou nebo zajizvenou kůži a to ještě ke všemu na partiích, které sice běžně schováváme, ale zrovna tomu našemu panu Božskému je tak rády ukazujeme a rády se na nich necháváme hýčkat. A co si budeme namlouvat, těhotenství striím a jejich vzniku dost přeje. Jsou jedním z několika nežádoucích vedlejších efektů tohoto jinak povznášejícího období. Se striemi lze bojovat několika způsoby a kosmetické firmy nám s tím pomáhají, co mohou. Jedním z nejúčinnějších bojovníků proti striím je kosmetický přípravek ANTI STRIES od společnsti GERnétic.

Co je to ANTI STRIES?

Stoprocentně přírodní produkt francouzské kosmetiky GERnétic s extrémní koncentrací aktivních látek k ošetření i prevenci vzniku strií na celém těle i prsou. Krém je výsledkem dlouholetých studií a výzkumu přírodní biotechnologie.

  • Stimuluje buněčný metabolismus.
  • Zkvalitňuje syntézu kolagenu a elastenu.
  • Napomáhá k vylepšení elasticity kůže.
  • Restrukturalizuje a regeneruje tkáně.

ANTI STRIES

ANTI STRIES obsahuje kolagenová a elastenová vlákna, aminokyseliny, peptidy, vitaminy a minerály (získané z bio extraktů). Strie se po aplikaci dokonale vyplňují, kůže získává vyrovnanou barvu. Proměňte svou pokožku v sametový pocit hebkosti…

Klinické testy prokazují: Zlepšení struktury poškozené tkáně až o 95%

Použití

Aplikujte ráno a večer v malém množství na partie s výskytem strií (stehna, zadeček, boky, bříško, prsa).

Tip pro těhulky

ANTI STRIES aplikujte denně od 3. měsíce těhotenství, do 3. měsíce po porodu. Předejdete tak vzniku strií v důsledku napínání kůže při rychlých změnách váhy.

Více informací o kosmetice GERnétic na www.gernetic.cz

   
Autorka:


Komentáře

top