O nás

Kdo jsme? Jsme 3 maminky, které mají doufám k zoufalství daleko, ale za to mají spoustu veselých a zajímavých historek, které by někoho jiného k zoufalství určitě dovedly. :-)

Byla by myslím škoda, aby upadly v zapomnění a tak je zde rádi a s humorem nám vlastním budeme sdílet i s vámi. Ne všechny jsou a budou veselé, ale vždy se snažíme na nich najít něco pozitivního.

Tento prostor chceme využít ke sdílení našich pocitů a zážitků, které nás denodenně potkávají. Tím, že se je budeme snažit co nejlépe popsat a tak vám umožnit nahlédnout do našeho života, bychom vás rádi především pobavily a rozesmály. To je to, co nám udělá největší radost a doufáme, že i vám. Vždyť hlavně proto jsme se rozhodly psát a dát tak našemu konání nějaký smysl a řád.

POZOR! Nedejte se zmást názvem webu, články zde jsou určené pro všechny čtenáře i čtenářky. Muži jsou vítáni!

Závěrem bych chtěla já osobně poděkovat vám všem čtenářům za vaši shovívavost, trpělivost a důvěru, bez které by tato naše snaha byla skoro bezcenná.

Monika Slavíková

P.S.: Za konstruktivní kritiku děkujeme, k dispozici jsou vám samozřejmě výrazové prostředky typu Like nebo komentáře pod článkem. Nejlepší bonmoty a komenty zviditelníme a rádi se k nim vyjádříme :-)

 

Monika – editorka

Ráda píšu o vztazích, o svých pocitech a myšlenkách, občas mě políbí múza a vytvořím i báseň

Kromě psaní mě baví cestování (Skandinávie, Portugalsko, Řecko), zajímám se o osobní rozvoj, poznávání nových lidí, cizí jazyky, psychologie, filosofie, knížky (fantasy, detektivky), italská kuchyně, nezávislá muzika a sport: hory, kolo…

 

 

Gabriela Petrová – redaktorka

Mám dvě děti, skoro 4 letého klučinu a 4 měsíční holčičku. Ještě v době, kdy byl syn v bříšku, jsem mu začala psát deníček a pokračuji v tom dodnes. Krátké psaní o všednostech mě baví, ale Zoufalky jsou trochu jiné a je to tedy pro mě výzva.

S dětmi se můj život úplně změnil a jsem za to nesmírně šťastná. Jsou dny, kdy mám pocit, že bych zvládla celou mateřskou školku a jindy jsou ty moje dvě zlatíčka až až…

 

 

Další spolupracovníci:

Helena Čikarová

Je mi 33 let a bydlím v Úvalech. Mám doma jednu skoro pětiletou holčičku a v polovině prázdnin se těšíme na další holčičku.

Mám ráda přírodu, svojí rodinu, pilates a jógu. Když mám čas a klid, tak vyhledávám čtení a přemýšlení. A od toho je už  jen kousek cesty k vlastnímu psaní.

 

 

Alena Bílková

Je mi 33 let, doma mám 3,5letého kluka, který mě na střídačku rozesmává k slzám a vyčerpává rošťárnami. Moc ráda cestuju, ještě radši čtu. Nejdál jsem byla v Západní Austrálii, knížek jsem přečetla nepočítaně.

Když zrovna necestuju a nečtu, tak si jdu zaběhat, na in-line brusle, nebo třeba do divadla. Radost mi udělá pěkný dárek, ať už jsou to šaty, kabelka, lístky na rockový koncert nebo na operu (a samozřejmě knížka). A vůbec nejradši jím.

Už dlouho si píšu do šuplíku, ale to je trochu jiná záležitost než Zoufalé maminky…

 

Denisa Michálková

Je mi 40 let pocházím z Moravy. Mám 3 děti Katku 21 let, Péťu 3,5 a Ellu 1,5 roku. Bydlím v Šestajovicích v RD. Jsem optimistka, mám ráda dobré lidi, dobré jídlo, dobré filmy a dobrou hudbu.

Pro svou nejstarší dceru Katku jsem „vzor“. Pro ty dva malinké jsem „Máma“ středobod vesmíru. Pro svého manžela jsem „pečující žena – kamarádka“ nebo i něco víc?

 

 

Martina Porubová

Je mi 31 let a s manželem Mojmírem vychováváme, nebo se snažíme vychovávat naše dvě ratolesti. Kubíčka (5let) a Adelinku(2 roky). Momentálně jsem na mateřské „dovolené“ a snažím se jí užít jak to jde :-)

Kubíček chodí do školky, ten má o celodenní program postaráno a myslím, že velmi dobře a my s Adinkou trávíme ten čas spolu. Chodíme ven na zahradu za naším psem -fenkou maďarského ohaře Fíbí – to je ten pes, který sežere skoro vše a vypadá jako by nežral nic :-)

Jako rodina nejraději trávíme čas spolu a co nejvíce venku, kolem domu je pořád co dělat a naše děti nesmírně baví pomáhat – tak snad jim to vydrží. Rádi jezdíme na výlety, chodíme na procházky, plavat, no prostě klasika.

 

 

 

 

 


top