Podzim plný energie

24 9
2015

Maminka a děti v parkuLetní prázdniny plné dětských radovánek a dobrodružství jsou za námi. Malí i větší školáci se chtě nechtě museli vrátit do lavic a stojí před nimi celý nový školní rok. Slunečné počasí pomalu vystřídají podzimní plískavice a poté převezme vládu paní zima. Přejete si, aby si Vaši děti za každých okolností udržely dobrou náladu a školní docházkou propluly plní zdraví a energie? Věnujte dostatek pozornosti jejich výživě! Dbejte na to, aby jejich strava byla vyvážená a pokud možno se vyvarujte sladkých sycených nápojů a nezdravých laskomin. Místo toho zařaďte do jídelníčku zdravou a chutnou svačinku v podobě tyčinek Fit Fruitík plných ovoce. Na trh je přináší společnost ÚSOVSKO FOOD a.s. Klopina a seženete je v běžné obchodní síti.

Fruitík jahodaKvalitní müsli tyčinky jsou výbornou alternativou ke klasickým cukrovinkám. Jejich složení přispívá ke zdravému trávení, které dále ovlivňuje dobrou imunitu i tělesnou kondici. Jsou bohaté na vlákninu a ovoce – tedy složky, které by měly být základem vyváženého jídelníčku. Bohužel nemají děti klasické müsli tyčinky příliš v oblibě. Společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina, která se na výrobu zdravých laskomin specializuje, ale přináší unikátní řešení speciálně pro děti – tyčinku Fit fruitík. Tu si malí mlsouni okamžitě oblíbí.

A v čem se od ostatních müsli tyčinek odlišuje? Při jejím zpracování se používají pouze  nejkvalitnější suroviny. Je vyrobena jedinečnou technologií, díky které děti nenajdou v tyčinkách kousky obilí a ovoce, které by jim mohly při konzumaci částečně překážet. Müsli tyčinka Fit fruitík má vysoký – až 25% podíl – ovocné složky. Cereální podíl s hrubou vlákninou napomáhá správnému trávení a postupnému uvolňování energie. Fit fruitík je müsli tyčinka lahodné chuti, mezi dvěma lehkými, na jazyku se rozplývajícími oplatkami.

Malým školákům jsou k dispozici 4 různé varianty, které můžete při přípravě svačin libovolně střídat. Lahodně osvěžující je Fit fruitík jahoda či limeta v jogurtové polevě a milovníci kakaové polevy zase ocení tyčinku Fit fruitík s touto polevou s chutí pomeranče či banánu.

Müsli tyčinky FIT Fruitík jsou v prodeji v běžné obchodní síti.

Další informace naleznete na www.tycinkafit.cz

Zdroj: tisková zpráva

   
Autorka:


Komentáře

top