Překvapte malé děti velkým dárkem – stavebnicí Cihličky pro dětičky

11 12
2015

cihličky pro dětičkyV dnešní době existuje spousta konstrukčních stavebnic, ale takových, které by umožnily dětem realizovat své sny ve skutečné velikosti, není mnoho. Jednou z nich je česká obří stavebnice „Cihličky pro dětičky“, která zaujímá jedno z předních míst v této kategorii a získala i prestižní ocenění „Správná hračka“. Je určena pro děti od 3 do zhruba 8 let.

Cihličky jsou velké lehké kostky, ze kterých lze stavět rozmanité stavby dle fantazie. Nejvíce využití najdou ve stavění bunkrů, pevností, hradů a domečků. Z cihliček se dají vytvořit i stolky, lavičky, židličky, kuchyňská linka, prodejní stánek nebo velmi oblíbená česká pec a široká pec na pizzu. Oblíbené jsou i stáje a ohrádky pro zvířátka, garáže, věže a mosty. Dají se postavit sochy, roboti, zvířátka, autobus, vlak a dokonce i kombajn. Jednotlivé cihličky se dají spojovat pomocí spojek a tím vytvořit delší překlady a trámy, které jsou potřeba pro stavu širších brán, pecí nebo střech.

cihličky pro dětičky

Kavárnička z Cihliček. Nosnost každé Cihličky je minimálně 30kg, děti na ně mohou bez obav sedat, stoupat nebo lehat.

Kromě staveb je možné cihličky využít v pohybových aktivitách – sestavit z nich balanční dráhu, překážky, prolézací brány a tunely, bludiště, mantinely nebo branky na fotbal či hokej. Děti je mohou přemisťovat, běhat mezi nimi, podávat si je, hrát škatulata a spoustu dalších her. A úklid? Ten je téměř okamžitý – vyhlásí se hra „řetěz“ a podáváním Cihliček jsou pak bleskurychle uklizené a srovnané do sloupečků.

cihličky pro dětičky

Děti milují velké stavby, ve kterých si mohou hrát, a Cihličky jim to bezpečně umožní.

Každá cihlička má nosnost minimálně 30 kg, ale v zátěžových testech unesla i 100kg. Děti na ně tedy mohou bez obav stoupat, sedat, lehat a chodit po nich. Cihličky jsou vyráběny v České republice a s jistotou splnily přísné limity chemických atestů pro hračky a řadí se k ekologickým hračkám.

cihličky pro dětičky

S Cihličkami zažijí děti mnoho dobrodružství a pokoj se rázem promění v jiný svět.

První Cihličky vznikly v říjnu 2013 a od té doby dělají radost již tisícům dětí v rodinách, školkách a hernách v celé České republice. Cihličky se účastní dětských veletrhů, výstav a podobných akcí, kde sklízejí úspěch u dětí a hravých rodičů. Pod vánočním stromečkem bývají cihličky megadárkem číslo jedna, mají celoroční využití, děti je milují a hrají si s nimi téměř každý den.

Více informací najdete a objednávky můžete vyřídit na www.cihlicky-pro-deticky.cz. A nezapomeňte sledovat náš Facebook www.facebook.com/cihlicky

cihličky pro dětičky

Oblíbené pece pro domácí kuchtění. Cihličky se dají spojovat spojkami, takže lze překlenout i široké otvory, jako je právě rozměrná trouba na pečení pizzy. Panečku, ta pak chutná.

   
Autorka:


Komentáře

top