Proč i online seznamky fungují

4 9
2014

Nedávno jsem si přečetla článek o tom, jak online seznamky nefungují a dovolím si mít tak trochu opačný názor na věc. Online seznamky, aspoň podle mých zkušeností, fungují. A proč si to myslím?

Samozřejmě, jsou za tím i nějaké ty mé zkušenosti.

S výše zmíněným článkem souhlasím v tom, že seznamování se online má svá specifika. Koncentrace nadržených samečků na online seznamkách asi nemá ve světě mimo internet obdoby. A nechci teď spekulovat nad místy, kde by tomu tak mohlo být.

Když se žena zaregistruje na online seznamku a zveřejní tam svůj profil a k tomu i fotografii, tak musí počítat s tím, že 99% příchozích vzkazů půjde rovnou do koše. Ať už to budou přímé vzkazy jdoucí mnohdy i velmi vulgární cestou k věci a nebo vzkazy od nápadníků, které při bližším ohledání posoudí jako nevyhovující. Tedy zadaní, ženatí, kuřáci, tlouštíci, z daleka… tady se již kritéria budou lišit podle požadavků každé z nás.

Na druhou stranu – na online seznamkách potkáme i prima muže, kteří uvažují tím, co mají na krku. Pravda, někdy to je jako hledání jehly v kupce sena. Pokud na to tedy máte čas a žaludek, tak je možné potkat prima kamaráda. A nebo i „něco“ víc – to už však většinou nezávisí na cestě, kterou jste se seznámili.

V každém případě, seznamování se v reálném světě je tak nějak bezpečnější. To hned víte, jestli se vám ten chlap líbí, jak mluví, jestli se pořád nedrbe v místech, kterými si trhal Michael Jackson a taky se můžete poměrně rychle dozvědět, jestli vám muž voní. Kdo to zažil, tak ví, že není odpudivější záležitosti než smradlavá kolínská.

A seznamování se v reálném světě je i větší zábava! Nesmí se to totiž brát moc vážně, ale spíš jen jako hru. Ostatně – chlapi mají nějaký šestý smysl, kdy vycítí, že žena moc tlačí a to je varuje. Tedy aspoň pokud to myslí vážně.

Pokud nevíte, jak to správně udělat a jak se nenásilně do seznamovacích her pustit, tak vám vřele doporučuji ebook, který zde v těchto propagujeme – Seznámit se je snadné aneb Udělejte si z lidí přátele. Věřím, že jeho přečtení vám bude inspirací.

   
Autorka:


Komentáře

top