Soutěž o vouchery do fitka Expreska!

1 5
2015

ExpreskaChcete před létem trochu zhubnout? Shodit pár kilo, abyste byly štíhlejší a krásnější? Nebo už máte kila v pořádku, ale postava by stále chtěla zpevnit? Upřímně řečeno, není snad žena, která by něco takového nechtěla.

Jednou z možností, jak se k těmto krásným a hlavně žádoucím výsledkům dostat, je cvičení. Já vím, není to tak pohodlné, jako si přečíst knihu o zázračné dietě, ale na druhou stranu je to zatraceně účinné!

Jednou z nejúčinnějších metod je kruhový trénink. A právě na ten se specializuje síť fitcenter pro ženy Expreska. Ano, čtete dobře – v Expresce nepotkáte žádné mužské a tak nebudete muset čichat testosteron nebo uhýbat před jejich pohledy hovořícími za vše. Tím je mi Expreska hodně sympatická. A to přitom nejsem žádnou zastánkyní čistě ženských kolektivů…

Kruhový trénink v Expresce trvá 30 minut. Tolik času si zvládneme vyšetřit každá, takže výmluvy na nedostatek času ihned spolkněte :)

A proč tu píši o kruhovém tréninku a Expresce? Protože… Právě o vouchery na volné vstupy do Expresky soutěžíme!

Upozorňuji, že pokud by se soutěže zúčastnil a hlavně vyhrál muž, tak ho do Expresky nepustí a v tom případě by bylo nejvhodnější voucher věnovat drahé polovičce :)

Tak co, jdete do toho?

Pravidla soutěže:

 1. Od okamžiku zveřejnění soutěže na webových stránkách www.zoufalemaminky.cz až do neděle 10. května 2015, 23:59 hod. můžete do komentářů pod tímto článkem posílat správnou odpověď na soutěžní otázku:
  Co je to kruhový trénink:
  a) trénink na kruzích
  b) trénink, kdy se točí kruhem kolem boků
  c) trénink, v jehož rámci se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé, a který zahrnuje prvky silového i kardiovaskulárního cvičení zároveň
  A aby to nebylo zas tak úplně jednoduché, tak připište, proč právě vy byste měla voucher vyhrát!
 2. Svoji šanci na výhru zvýšíte tím, že se přihlásíte k odběru emailového newsletteru, který posíláme zhruba 1x týdně. Přihlašovací formulář najdete v pravém sloupci našich stránek.
 3. V pondělí 11. května 2015 pak budou na těchto stránkách vyhlášeny 5 vítězek. Ty budou vybrány z těch soutěžících, které správně odpověděly na soutěžní otázku, přihlásili se k odběru emailových novinek a kromě toho připsaly nejzajímavější, nejvtipnější a vůbec prostě nej důvod, proč by měly vyhrát.
 4. Ceny, o které se soutěží:
  5x voucher na 1 týden volného vstupu do Expresky v Praze, Mikulandská 122/4!
  Výherci budou vyzváni k zaslání poštovní adresy, na kterou jim bude následně zaslána výhra.
 5. Výhra není právně vymahatelná a bude zaslána pouze na adresu v České republice.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

   
Autorka:


1 komentář k článku Soutěž o vouchery do fitka Expreska!

Avatar

Martina

3.5.2015 at 14:22

Soutěžní odpověd je: C +měla bych ho vyhrát, protože do expresky chodím toto cvičením mm dost ráda.

Komentáře

top