Soutěž s leteckou společností Emirates – špičkou ve službách poskytovaných cestujícím rodinám s dětmi

2 9
2014

EmiratesLetecká společnost Emirates je známá vysokou kvalitou služeb, kterou poskytuje svým zákazníkům. A důraz na skvělé služby ještě vzrůstá v okamžiku, kdy jsou mezi cestujícími rodiny s malými dětmi. O tom, že to nejsou jen planá slova, svědčí i fakt, že v roce 2013 Emirates přepravili více než dva miliony dětí. No a my jsme pro vás připravili soutěž o 10 propagačních batůžků a létajících talířů na frisbee od této letecké společnosti.

Ve finančním roce 2013/14 Emirates celkem přepravila 2,3 milionu dětí (Emirates do kategorie děti počítají cestující mezi 2 až 11 lety), což jen dokazuje, že tuto společnost aktivně využívají pro svoje cesty i rodiny s dětmi.

Letadlo společnosti EmiratesJeště před odletem jsou k dispozici dětské kočárky a přebalovací pulty, které se nacházejí v rámci vyhrazeného prostoru na Terminálu 3. V exkluzivních salóncích společnosti Emirates nechybí dětské koutky vybavené hračkami. Rodinám s malými dětmi je zajištěn přednostní nástup do letadla.

Opravdová zábava ale začíná až na palubě letadla. Specializované dětské kanály na zábavním systému ice přináší řadu kreslených seriálů, interaktivních her, podcastů a CD.

Celkem palubní zábavní systém nabízí více než 60 dětských filmů, včetně celé série Harryho Pottera a sekce věnované Disneyho klasice. Dále zde najdete více než 20 dětských televizních kanálů, včetně CBeebies, Disney Junior, Cartoon Network a Nickelodeon. Děti se také mohou na celé hodiny zaposlouchat do oblíbené hudby, jako je One Direction, Justin Bieber a Katy Perry.

Na palubě se mohou mladí cestovatelé setkat s AirBoe a Oggie, novými roztomilými příšerami, a prozkoumávat připravené batůžky plné zábavy. Všechny tyto služby patří k běžné výbavě a jsou tedy zdarma. V letadle je rovněž k dispozici oblíbené dětské jídlo, včetně vegetariánských jídel.

„Snažíme se co nejvíce zabavit a zaujmout děti různými produkty a službami, které neustále obnovujeme a rozšiřujeme,“ řekl šejk Majid Al Mualla, senior viceprezident divize obchodních operací společnosti Emirates, „víme, že udržet malé pasažéry šťastnými je klíčovou součástí bezproblémového a příjemného zážitku, když cestuje celá rodina. Investovat do této oblasti je pro nás velmi důležité.“

Cestování s EmiratesEmirates ví, že loajalita je nezbytná i u mladších zákazníků. Děti mají svůj vlastní věrnostní program s názvem Skysurfers . Míle mohou vyměnit za letenky, hračky, knihy či vstup do turistických atrakcí v Dubaji.

Ti, kteří se více zajímají o provozní stránku letu, mohou sledovat kanál Airshow, na němž mohou vidět pilotův výhled během vzletu a přistání i pohyb letadla po celém světě. Klikněte zde a sledujte kouzlo cestování s Emirates.

Společnost Emirates Holidays je připravena ušít vaší rodině balíček na míru. Mnohé z hotelů, které jsou k dispozici prostřednictvím Emirates Holidays, nabízejí kluby pro děti i dospívající.

Výhody pro děti cestující s Emirates

 • K dispozici jsou jídla pro miminka a děti od dvou do 12 let
 • K dostání exkluzivní dětský časopis Fly With Me Monster – My Monster Magazine
 • Hračky s přikrývkoua na bezpečnostní pásy z kolekce Poleťte se mnou, příšerky
 • Pestrobarevná dětská sluchátka
 • Široká škála dětských filmů, TV programů a interaktivních her na systému ice
 • Peněženky Quiksilver, cestovní deníky, batohy, termotašky, pohádkové knihy a masky na oči
 • Přednostní nástup do letadla a bezplatná služba zapůjčení kočárku na mezinárodním letišti v Dubaji
 • Zázemí pro děti v letištních salóncích Emirates
 • Členství ve Skysurfers s Emirates Skywards

Obsah pro děti na zábavním palubním systému ice 

 • Více než 10 nových dětských filmů pro příští měsíc, včetně Muppets Most Wanted, Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana, LEGO® příběh, Justin Bieber: Believe, Velká oříšková loupež, Putování s dinosaury, Hurá do pravěku!, Hunger Games: Vražedná pomsta, Scooby-Doo: Abrakadabra!, Hobit: Šmakova dračí poušť, Sammyho dobrodružství 2, Thor: Temný svět a Scooby-Doo! Stage Fright
 • 50 Disneyho klasických filmů včetně všech dílů Pirátů z Karibiku, trilogie Příběh hraček, Auta 1 a 2, Příšerky s.r.o. & Univerzita pro příšerky a nadčasové klasiky, jako je například Mary Poppins, Popelka, Hledá se Nemo a Dumbo
 • Čtyři dětské televizní kanály: CBeebies, Disney Junior, Nickelodeon a Cartoon Network
 • 20 dalších dětských seriálů včetně Požárníka Sama, Deadly Pole to Pole, Horrid Henry a mnoho dalších
 • Hudba: One Direction, Beyonce, Britney Spears, Little Mix, Lady Gaga, Katy Perry, The Saturdays a Justin Timberlake, jedná se jen o výběr z mnoha dalších

SOUTĚŽ

V naší soutěži s leteckou společností Emirates soutěžíme o 10 batůžků a létajících talířů na frisbee.

Ceny v soutěži s Emirates

Pravidla soutěže:

 1. Od okamžiku zveřejnění soutěže na webových stránkách www.zoufalemaminky.cz až do neděle 14. září 2014, 23:59 hod. můžete na emailovou adresu soutezemirates@zoufalemaminky.cz posílat správnou odpovědi na soutěžní otázku:
  Jak se jmenují příšerky, které můžete potkat na palubách letadel letecké společnosti Emirates:
  a) Pat a Mat
  b) Mickey Mouse a Minnie
  c) Oggie a AirBoe
 2. V pondělí 15. září 2014 pak bude na těchto stránkách vyhlášeno 10 soutěžících, kteří byli vylosováni ze všech správných odpovědí. Výherci obdrží po každý po jednom batůžku a jednom létajícím talíři. Výherci budou vyzváni k zaslání poštovní adresy, na kterou jim bude následně zaslána výhra přímo od partnera naší soutěže.
 3. Výhra není právně vymahatelná a bude zaslána pouze na adresu v České republice.
 4. Účastníci soutěže dávají svou účastí v soutěži souhlas s občasným zasíláním emailových novinek z webu www.zoufalemaminky.cz, jako jsou například informace o nových soutěžích, článcích apod.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

   
Autorka:


Komentáře

top