Vyhodnocení soutěže o vouchery do fitstudia Expreska

11 5
2015

Včera o půlnoci skončila soutěž o vouchery na vstupy do jednoho z pražských fitek Expreska, konkrétně do toho pražského v Mikulandské 122/4. Jste zvědavé, jak to dopadlo a kdo se může těšit na to, že si dá v Expresce do těla?

No, nejprve je třeba si přiznat, že jsem tedy čekala větší zájem o soutěž… A to upřímně. Z těch zhruba 1000 lidí, kteří navštívil web Zoufalé maminky během dní, co soutěž běžela se do soutěže zapojila jedna jediná účastnice…

Že bych soutěžní podmínky nastavila až tak tvrdě? A nebo to je o tom, že jste už všechny krásně štíhlé a připravené na letní plavkovou sezonu? A nebo snad tím, že byste to do Expresky v Mikulanské měly daleko? Ať je to jak chce, teď se asi pravdy nedopátrám a tak zbylé vouchery zůstanou k dispozici pro další soutěže. Třeba nějakou vyhlásím za like na našem Facebooku, kdo ví?

Tak a teď tedy k výherkyni voucheru na 1 týden volného vstupu do fitstudia Expreska v Mikulanské 122/4, Praha 1. Je jí Martina, která má email majticek@***nam.cz. Martinu budeme kontaktovat, aby nám poslala poštovní adresu, na kteoru ji voucher zašleme.

Martino, gratuluji!

Pro vás ostatní se snad naskytne brzy jiná příležitost vyhrát :)

   
Autorka:


Komentáře

top