NEPŘEHLÉDNĚTE

Hlídání dětí – BABYSITTING

Nebojte se babysitting využít Každý občas potřebuje děti pohlídat a není na tom nic špatného. Pokud není zrovna k dispozici babička, která by na vaši ratolest dohlédla, nebojte se obrátit na agentury, které se na hlídání dětí specializují. Ať už si zvolíte ..

Výživa pro nejmenší

Med se nedoporučuje podávat dětem do jednoho roku, jeho konzumace představuje nebezpečí dětského botulismu.RybySladkovodní ryby se doporučují dětem od osmnácti měsíců, ryby mořské až od dvou a půl let.SýryObecně se má za to, podávat dětem již od jednoho roku ..

Odstavování - 2. fáze

Stanovit velikost porcí bývá velice obtížné, protože množství jídla potřebné pro různé děti se výrazně liší. Porce, kterou musí sníst jedno dítě, aby mohlo setrvale růst, bývá u druhého dítěte zcela jiná, i když jsou tyto děti stejně staré a mají i ..

Příprava na kojení

Předem si zajistěte kvalitní poradenství o kojení a poroduČlověk by očekával, že tam, kde děti denně přicházejí na svět, je všechno zařízené k optimální podpoře kojení už od samého začátku. V porodnicích však tomu ještě příliš často stojí v cestě ..

Čínské boty a oblečení - další zákazy

Další boty a dětské oblečení z Číny, které jsou pro zdraví nebezpečné, zakázali prodávat pracovníci ČOI. Konkrétně zabavili vzorky několika druhů oblečení a obuvi. Hlavním nedostatkem byla nekvalitní výroba, která se neslučuje s právními normami. U obuvi ..

Jak nakupovat dudlíky

Možná právě teď přemýšlíte nad tím, zda svému miminku, ať už se narodilo nebo ještě spokojeně plave v bříšku, nabídnete dudlík. Na českém trhu existují stovky druhů od různých výrobců. Když se jich zeptáte, který je nejlepší, vychválí vám jako ..

Novorozenecké období

Donesli jste si z porodnice novorozeňátko, nebo už máte doma vesele žvatlajícího čertíka? Tak či tak, připravili jsme pro vás shrnutí toho, co se děje s dítětem v každém období jeho vývoje od novorozeněte do věku tří let. Věříme, že stručný přehled ..

Určení plodných dnů

V dnešní době existuje už řada minipočítačů sloužících ke sledování cyklu a můžete je bez předpisu zakoupit v lékárně. Většinou se používají k zabránění těhotenství. Hodí se i jako pomůcka ke stanovení období, které je pro otěhotnění ..

Jak přirozeně otěhotnět V. Antikoncepce před těhotenstvím

Antikoncepce může být k odhadnutí vaší plodnosti i k samotnému otěhotnění někdy i nápomocná. Nejcennější rady v této oblasti však hledejte hlavně u svého gynekologa, který přesně zná vaše potřeby i druhy antikoncepce. My vám teď aspoň trochu ..