Textil a barvy pro váš stůl

Prostě pusťte uzdu své individualitě a fantazii. Zároveň ale buďte přístupní novým názorům bez ohledu na rozdílnost kultur, radí odborníci. A jaké jsou vlastně ty nové trendy? Tady je pár ukázek z oblasti stolování a zároveň i tři barevné módní tendence, ..

Barvy v interiéru

Ať už v pokoji nebo v pracovně, vždy se chceme se cítit dobře. Prostor, vnímáme-li ho vůbec, nás má přivést do nálady, jakou si přejeme. A proto je vhodné mít při zařizování interiéru alespoň minimální znalosti o barvách a prostředcích, jimiž lze prostor ..

Kolik nožů potřebujeme

Přestože v kuchyni neustále něco mažeme a krájíme, jen málokdo má doma kompletní sadu nožů ve stylovém dřevěném špalíku. „Ženy zpravidla používají jen dva nože. Na loupání brambor a vykrajování menší nožík, šikovný do ruky, a jeden větší ..

Papoušek Žako

Chov ptactva a zejména papoušků je poměrně oblíbený. Mimořádně rozšířený je papoušek žako, který zpomezi ostatních druhů vyniká svoji schopností téměř dokonalého napodobování lidského hlasu a okolitých zvuků. Některí jedinci mají v slovníku i několik ..

5 nápadů pro dekoraci dětského pokoje

Dětské pokoje jsou nejzábavnější na zdobení. Můžete si opravdu nechat jít a volně běhat s vaší fantazii, když jste zdobení pro dítě. Je vždy zábavné zapojit dítě stejně. Nechte děti, aby své myšlenky a nápady na vyzdobení nábytku, co chtějí, aby jejich ..

Mikrovlnka ano, nebo ne?

Patříte k lidem, v jejichž kuchyni se dvířka mikrovlnky netrhnou? Nebo vás jídlo z mikrovlnky děsí? Jsou mikrovlnky opravdu tak nebezpečné, když se doposud ve velkém prodávají a téměř v žádné domácnosti nechybějí? Jak je to se škodlivostí jídel z ..

Rohové sedací soupravy

Zakupte si u nás novou rohovou sedací soupravu a udělejte radost sobě a své drahé polovičce. Rohové sedací soupravy jsou čím dál více rozšířenější a populárnější. Mnoho mladých lidí si při zařizování nového bytu, nebo domu koupí rohové sedací soupravy. ..

Není nad to svěřit svůj domov do rukou profesionálů

Chcete svůj dům nebo byt proměnit k nepoznání? Nemáte čas a potřebujete někoho, kdo to udělá za vás? Dokonale vymalovat, vytapetovat, vyčistit koberce zabere spoustu času. Výsledek ale nemusí dopadnout podle vašich představ. Není proto nad to svěřit vše do rukou ..

Využijte stěhovací služby

Stěhováci vám pomohou s těžkými věcmi, ale také si můžete objednat:- Balení věcí (ale pamatujte, že i s touto pomocí strávíte balením několik dní)- Zapůjčení věcí pro přepravu (krabice, plastové přepravky, šatní boxy) – většinou je potřeba nejdřív ..

Bezpečnostní kování pro váš klid a jistotu

Dnešní doba skýtá mnoho nástrah, které ohrožují náš majetek a mnohdy i náš život. Můžeme ovšem podniknout kroky, abychom některá rizika eliminovali, či alespoň minimalizovali na co nejnižší úroveň. Velice důležité je věnovat pozornost zabezpečení domova ..