Snachy a tchýně

Často propírané téma, ale co si budeme povídat – nevyčerpatelné. Ideální je situace, kdy si dvě původní rodiny skvěle sednou, rozumějí si, zkrátka všichni jsou v pohodě. Věřím, že i takové rodiny existují. Možná jsem i na nějaké takové narazila. Tedy ..

Milá tchýně

Proč vznikají problémy s tchýní? Matky jsou hodně fixované na své syny a těžko se smiřují s tím, že už jejich „malý chlapeček“ dospěl, oženil se a žije svůj život. Dělá vše proto, aby váš manžel byl na její straně. Např. vyvolává spory a hádky ..

Vyzkoušejte partnerskou masáž

V kůži se nachází velké množství bodů, které při dotyku vysílají signály do mozku a tam podněcují tvorbu hormonů štěstí – endorfinu a oxytocinu, které pozitivně působí na naše tělo a vylučují látky, které pomáhají odbourat adrenalin, který vzniká ..

Nejčastější důvody nevěry

Každý, kterého se s tímto problém setkal osobně si kladl otázku: „Proč?“ Připravili jsme tedy pro Vás pár nejčastějších důvodu, které Vám snad pomohou si na tuto otázku odpovědět. Nový objekt touhy, poznání něčeho nového, zakázaného ..

Poloha při spánku prozradí vše o vašem vztahu

Společný spánek vypovídá především o hloubce vztahu. Spánek je totiž nejdéle strávený čas s partnerem. Tváří v tvář Usínáte se svým partnerem v objetí tváří v tvář? Pak jste opravdoví milenci. Vaše láska je opravdová a potřebujete si ji projevovat i ..

Problematika nevěry a žárlivosti

City neznají logiku. Nakolik je ovládáme? Lze žárlivost ovlivnit? Je nám dána od přírody nebo jsme se ji naučili?Být pánem situace znamená vzít v potaz i to, co se vymyká naší kontrole. K tomu je zapotřebí vědět, do jaké míry máme vliv na naše city a ..

Hádka a usmíření ve vztahu

Vzájemným obviňováním usmíření rozhodně nedosáhnetePři hádkách ve vztahu se často stává, že se partneři v rámci hádky začnou navzájem obviňovat z věcí, které s úvodním problémem vůbec nesouvisí. Začne to obviněním jednoho, druhý se začne bránit, ..

Láska ve vztazích a v manželství

Lásku nedokážeme ovládnoutLáska je velmi silná pozitivní emoce, kterou k někomu či něčemu cítíme. Lásku můžeme skutečně zažívat i u věcí, my se ale nyní budeme věnovat lásce ve vztahu a v manželství. Lásku nedokáže nikdo z nás plně pochopit a ..

Zlatá pravidla pro rozvod v rodině s dětmi

Mysleli jste si, že jste našli lásku na celý život – postavili jste si domeček nebo koupili byt, pořídili psa a dítě a najednou jste zjistili, že to není takové, jaké jste si představovali. Názorové rozdíly byli příliš velké, neshody časté a vy i váš ..

Jak budovat důvěru ve vztahu v kostce

Jak budovat důvěru ve vztahu? Pokud chcete budovat kvalitní vztah, jistě se to neobejde bez důvěry. Důvěra je jedna z nejdůležitějších věcí pro fungující vztah. Bez důvěry by to ve vztahu nemohlo fungovat a navíc by vás to ani nebavilo. Určitě byste nechtěli ..