Notice: Undefined variable: ub in /home/slavikz44/web/zoufalemaminky.cz/public_html/application/classes/stalk.php on line 146

Notice: Undefined variable: ub in /home/slavikz44/web/zoufalemaminky.cz/public_html/application/classes/stalk.php on line 153

Deprecated: strripos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /home/slavikz44/web/zoufalemaminky.cz/public_html/application/classes/stalk.php on line 153
Zdraví | ZoufaléMaminky.cz

Neplodnost je zapotřebí řešit zavčas

Průměrný věk prvorodiček se stabilně každým rokem ze společensko-ekonomických důvodů zvyšuje a společně s tím tak vzrůstá i průměrný věk žen, které vyhledávají z důvodu neplodnosti lékařskou pomoc. Ve věku 35+ je ale poměrně pozdě a kolem 40. roku je ..

Dokonalý úsměv? Jezte zdravě a pravidelně pečujte o zuby

Volba jídelníčku ovlivňuje naše zdraví nejenom „zevnitř“. Stravovací návyky každého z nás lze rozpoznat hned na první pohled – jsou viditelné na našich proporcích, prozradí je kvalita pleti, vlasů, a dokonce i naše zuby…Ty jsou ohroženy především ..

Akné trápí i dospělé

Jako puberťačku tě určitě utěšovali, že až dospěješ, pak konečně zmizí ty ošklivé červené pupínky. Jenže čas běží a akné zůstává... To se bohužel stává, a některé ženy se touto nemocí trápí ještě po čtyřicítce. Medicína a tvá vydatná pomoc ..

Thajská masáž není erotická

Pod pojmem "Thajská masáž" si jistě mnoho lidí vybaví obrázek pochybné čtvrti v Bangkoku nebo masážní salon, jehož nabídka má s léčebnou masáží jen málo společného. Thajská masáž přitom neskrývá tajemstvím thajských žen, ale zatím u nás nedoceněnou ..

Příčiny bolení prsou

Bolesti prsou dokáží pěkně znepříjemnit život. S jejich bolestí se během života pravděpodobně setká každá žena. Bolesti prsou mohou mít mnoho příčin, které nikdy není radno podceňovat.O bolestech prsou by vždy měl vědět váš praktický lékař nebo ..

Roztoči (Acari) a svrab

Jsou velmi malí, nejrozmanitějším a druhově nejbohatším řádem pavoukovců.. Zatímco všechny ostatní řády pavoukovců se živí dravě, mezi roztoči nalezneme i saprofágy a také parazity. Roztoči bytového prachu jsou považováni za jednu z nejčastějších ..

Bolest v krku

Bolest v krku je bolest lokalizována do horních cest polykacích. Bolest v krku není nemocí, ale jedním z příznaků u onemocnění, např. chřipky, nachlazení, angíny. Bolest v krku je nejčastějších příznakem příchodu pacienta k lékaři. Avšak většina ..

Péče o pleť v zimních měsících

Možná si myslíte, že stačí používat stejný krém během celého roku. Opak je ale pravdou. Nejen šatník, ale i vaši kosmetickou taštičku byste měla přizpůsobit zimním měsícům. Proč je zimní a letní péče odlišná?V zimě je pleť více namáhaná. Musí ..